Karşılaştırma Listesi

Hakkımızda

1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 97 Ülkede, yaklaşık 6.500 civarı Franchise 0fisi ve 100.000'e yakın Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTC'yi kapsamaktadır.

RE/MAX'a bağlı  ofisimiz, gayrimenkul danışmanlarımız tarafından, modern ofisimiz ile profesyonel gayimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir.  2000 yılından bugüne kadar Adana'da faaliyette bulunan RE/MAX AS müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

RE/MAX farkını yaratan en önemli  etken ise eğitim... Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından RE/MAX AS Broker ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.

Siz de RE/MAX dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz; 

Dilerseniz, Adana çapında faaliyet gösteren ofisimizin  portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir RE/MAX AS ofisimizde sektörde profesyonel hizmet verebilmek amacıyla RE/MAX tarafından düzenlenen Gayrimenkul Seminerleri'ne katılarak Gayrimenkul Profesyoneli olmak için ilk adımı atabilirsiniz. 

Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX  kurulduğundan bugüne Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye'de ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi